“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Землетрус стався о 16:57 за київським часом
У четвер, 30 грудня, у румунських Карпатах, за 115 км від кордону з Україною, стався землетрус магнітудою 3,7 бала. Підземні поштовхи зафіксували у районі гір Вранча на глибині 74 км.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Головного центру спеціального контролю.
Землетрус стався о 16:57 за київським часом.
«Підземні поштовхи могли відчувати окремі люди, які перебували в спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах і не несли загрози населенню», — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, біля грецького острова Крит у Середземному морі стався землетрус магнітудою 5,7 бала.
Також Інформатор писав, що 29 грудня в Івано-Франківській області стався землетрус магнітудою 2,4.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.