У кліпі — реальний стрибок з парашутом, на який артистка наважилась попри сумніви. «Я знала, що мама не підтримає, тому просто зробила це. А вже потім, коли сказала їй, що хочу стрибнути — вона була шокована. Ми посварились. Була напруга, ультиматуми, мовчання. Але я не могла відмінити вже зроблене», — розповідає GROSU.
З такою ініціативою виступила політсила "Справедлива Росія - За правду"
У держдумі росії підготували законопроєкт, в якому пропонують визнати Україну "терористичною державою". З такою ініціативою виступила політсила "Справедлива Росія - За правду".
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на кремлівське видання "РИА Новости".
Документ визначає порядок визнання держав терористичними та спонсорами тероризму. До таких країн віднесли й Україну.
На додачу росії може визнати спонсором тероризму й ті держави, які допомагають нам боротися з їх режимом, постачаючи товари військового призначення. Майно громадян цих країн на території рф можуть конфіскувати.
Нагадаємо, що московія почала активну підготовку до псевдорефендуму для «приєднання» окупованих територій до рф.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.