"Закохуюсь" - це емоційний, але водночас танцювальний трек, який легко лягає на тіло та серце. Це історія жінки, яка більше не хоче застрягти в образі і драмі. Вона хоче жити якісно, по-дорослому, у стосунках, де є взаємність, діалог, тепло і танець, навіть якщо лише наодинці.
У МЗС РФ розглядають використання власної системи передачі фінансових повідомлень
Влада Російської Федерації розглядає можливість відключення країни від SWIFT як гіпотетичну. У той же час в Москві напрацьовують варіанти на такий випадок.
Про це заявила представник МЗС РФ Марія Захарова в інтерв'ю RT, -передаёт Інформатор
«Сценарій відключення Росії від SWIFT поки розглядається як гіпотетичний. Проте ведеться міжвідомче опрацювання на предмет мінімізації ризиків і економічних збитків від обмеження доступу нашої країни до звичних міжнародних фінансових інструментів і платіжним механізмам», - розповіла Захарова.
При цьому вона вказала, що в якості альтернативи РФ може використовувати «Систему передачі фінансових повідомлень» Банку Росії.
«В даний час обговорюються варіанти її сполучення з іноземними аналогами - європейської SEPA, іранської SEPAM, китайськими CUP і CIPS», - підсумувала речник МЗС РФ.
Варто відзначити, що SWIFT - міжнародна організація, яка контролює найбільшу міжбанківську систему обміну інформацією. Система необхідна, щоб банки мали можливість швидко і безпечно переводити платежі. Станом на 2015 рік РФ була на другому місці за кількістю операцій у SWIFT.
12 лютого 2015 року в Євросоюзі заговорили про відключення РФ від системи через агресію по відношенню до України. У разі такого сценарію Росія виявиться у фінансовій ізоляції, а значить, постраждає експорт і імпорт країни.
Як раніше повідомляв Інформатор, у Європарламенті закликають вимкнути РФ від міжнародної міжбанківської системи SWIFT і планують нові санкції. А вже на засіданні 29 квітня в Брюсселі ухвалили резолюцію щодо Російської Федерації,згідно з якою Росію відключать від міжнародної банківської системи, якщо вона вторгнеться на територію України.