У відео з’являються знакові для міста локації — площа Фестивальна та простори парку «Дубовий Гай» («Дубовка»): великий тир, зупинка біля парку, головна сцена й оглядове колесо. Колись ці місця були наповнені людьми — атракціонами, прогулянками річкою та фестивалями. Сьогодні вони стають тлом для розмови про пам’ять, втрату й життя, яке триває попри все.
Ворог одразу обстріляв кілька районів
Російські війська в день звільнення Слов'янська обстріляли місто. Вони влучили у центральний ринок, він загорівся — є загиблі та поранені мирні мешканці.
Про це повідомив мер Слов'янська Вадим Лях, передає Інформатор.
"Результати обстрілу: горить центральний ринок. "Прильоти" по центру та іншим районам міста. Попередньо - один загиблий та 7 поранених", - сказав Лях.
"Як наслідок — щонайменше 2 загиблих і 7 поранених. Росіяни знову цілеспрямовано б'ють по місцях скупчення цивільних. Це — чистий тероризм. Держава-терористка має бути притягнута до відповідальності", - наголосив Кириленко.
Людей просять евакуюватись, аби зберегти життя. Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак зауважив, що росіяни продовжують використовувати тактику «випаленої землі» проти мирних міст та звичайних людей.
"Вони воюють ганебно, як звичайні терористи. Нам потрібно більше зброї, ще більше HIMARS, щоб ми знищували їх склади і не давали можливості випускати десятки тисяч боєприпасів на добу по наших містах", - додав Єрмак.


Нагадаємо, в Одеській області після ракетних обстрілів запрацював штаб ліквідації наслідків руйнувань. Крім того, рашисти випустили по Дніпропетровській області сім ракет.
Також Інформатор писав, що в Україні за порушення комендантської години будуть виписувати штрафи.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.