Головна
Україна
Політика
14:45, 10 Листопада
Информатор UA

Интро

У Верховній раді України вже готують законопроект про легалізацію медичного канабісу. Документ регулюватиме питання застосування його при виробництві ліків.Про це на брифінгу 10 листопада заявив глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передає Інформатор.За його словами, відповідна робоча група вже створена."Там є два принципові підходи. Перший - дозволити імпорт вже готових препаратів, які використовуються в медичній сфері, і подивитися, як вони працюють і як це допомагає онкохворим, людям з хворобою Альцгеймера і т. п. А потім вже йти шляхом імпортозаміщення", - заявив він.Нагадаємо, раніше в Офісі президента пояснили, що хочуть дізнатися думку українців про легалізацію канабісу у медичних цілях,інакше спекуляції політиків будуть тривати роками. Тему внесли у всенародне опитування 25 жовтня.Інформатор розповідав, як українці відповіли на 5 питань в рамках опитування на місцевих виборах. Між іншим, легалізацію канабісу в медичних цілях підтримали 70% опитаних .

У Раді готують законопроект про легалізацію канабісу, - Арахамія

Читать на русском

Ідеться про легалізацію в медичних цілях

Читать на русском
У Раді готують законопроект про легалізацію канабісу, - Арахамія

Ідеться про легалізацію в медичних цілях

У Верховній раді України вже готують законопроект про легалізацію медичного канабісу. Документ регулюватиме питання застосування його при виробництві ліків.

Про це на брифінгу 10 листопада заявив глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передає Інформатор.

За його словами, відповідна робоча група вже створена.

"Там є два принципові підходи. Перший - дозволити імпорт вже готових препаратів, які використовуються в медичній сфері, і подивитися, як вони працюють і як це допомагає онкохворим, людям з хворобою Альцгеймера і т. п. А потім вже йти шляхом імпортозаміщення", - заявив він.

Нагадаємо, раніше в Офісі президента пояснили, що хочуть дізнатися думку українців про легалізацію канабісу у медичних цілях,інакше спекуляції політиків будуть тривати роками. Тему внесли у всенародне опитування 25 жовтня.

Інформатор розповідав, як українці відповіли на 5 питань в рамках опитування на місцевих виборах. Між іншим, легалізацію канабісу в медичних цілях підтримали 70% опитаних .

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.