"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Ракети постійно надають Збройним силам України для ЗРК NASAMS
У Повітряних силах Збройних сил України переконані, що ракети AIM-120 AMRAAM, на які США виділили 192 млн доларів, впливатимуть на ситуацію на полі бою. За словами речника ПС ЗСУ російська авіація буде на безпечному для українських льотчиків "прицілі".
Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону "Єдині новини".
“Ракета з активною головкою самонаведення. Якщо НАТО взяло її на озброєння як основну ракету класу “повітря-повітря”, то вона вартує того. Ці ракети застосовуються не лише з літаків”, - пояснив речник.
За його словами, ці ракети постійно надають Збройним силам України для ЗРК NASAMS. Натомість ракета з повітря застосовується на більшу дальність. Вона витрачає силу, енергію пальне для того, щоб піднятися в повітря. Вона одразу запускається з повітряної платформи, тому може пролетіти більше.
Ігнат також наголосив, що ракети, які замовляє Пентагон для України різних модифікацій. Зокрема AIM-120 AMRAAM можуть долати 160 км. За однією з версій це можливо і на 180 км. Це буде діставати російську авіацію, не заходячи в зону ураження російського ППО.
“Чим далі, тим безпечніше для наших пілотів, і тим небезпечніше для наших ворогів. Для України може бути поставлено, що є на складах. А це уже наступна партія ракет на листопад 2024 року”, - підсумував він.
Завершив своє пояснення речник тим, що не варто плутати озброєння і літаки. Адже для початку їх треба виготовити, поставити. Він переконаний, що українська авіація не може літати порожньою, їй потрібно постійно поновлювати боєзапас. Саме тому "нічого дивного в таких замовленнях, контрактуваннях немає".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.