Головна
Україна
Політика
23:30, 29 Серпня
Информатор UA

Интро

У Полтавській області від 1 вересня збільшать тривалість комендантської години та обмежать продаж алкоголю. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Полтавської ОВА. Так, комендантська година триватиме від 22:00 до 6:00 год, а алкоголь продаватимуть від 12:00 до 18:00. В ОВА пояснили збільшення тривалості комендантської годили великою кількістю злочинів у вечірній час. Саме через ці причини в області обмежили продаж алкоголю. "Поліцейські звернули увагу на збільшення кількості зафіксованих правопорушень, скоєних людьми у стані алкогольного сп’яніння. З огляду на цю ситуацію Рада оборони області ухвалила рішення дозволити продавати пиво та слабоалкогольні напої із вмістом спирту менш як 5%, а також міцні алкогольні напої тільки з 12:00 до 18:00. Алкоголь не продаватимуть військовослужбовцям і представникам правоохоронних органів", - йдеться в повідомленні.  Також ми писали, що в Україні продовжили воєнний стан до кінця серпня. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

У Полтавській області збільшать тривалість комендантської години та обмежать продаж алкоголю

Читать на русском

Це пояснили великою кількістю злочинів

Читать на русском
У Полтавській області збільшать тривалість комендантської години та обмежать продаж алкоголю

Це пояснили великою кількістю злочинів

У Полтавській області від 1 вересня збільшать тривалість комендантської години та обмежать продаж алкоголю.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Полтавської ОВА.

Так, комендантська година триватиме від 22:00 до 6:00 год, а алкоголь продаватимуть від 12:00 до 18:00.

В ОВА пояснили збільшення тривалості комендантської годили великою кількістю злочинів у вечірній час. Саме через ці причини в області обмежили продаж алкоголю.

"Поліцейські звернули увагу на збільшення кількості зафіксованих правопорушень, скоєних людьми у стані алкогольного сп’яніння. З огляду на цю ситуацію Рада оборони області ухвалила рішення дозволити продавати пиво та слабоалкогольні напої із вмістом спирту менш як 5%, а також міцні алкогольні напої тільки з 12:00 до 18:00. Алкоголь не продаватимуть військовослужбовцям і представникам правоохоронних органів", - йдеться в повідомленні. 

Також ми писали, що в Україні продовжили воєнний стан до кінця серпня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.