Головна
Україна
Події
10:11, 1 Лютого
Информатор UA

Интро

На Полтавщині два депутати «вибили» у жінки 39 тисяч доларів і змушували переписати майно. У них в офісах та за місцем проживання провели обшуки. Про це заявила генеральна прокурорка України Ірина Венедиктова, повідомляє Інформатор. За її словами, затримали голову фракції "Довіра" у Полтавській обласній раді (Олег Діденко) та його брата, який є депутатом Миргородської районної ради. "Один із братів володіє Великобагачанським комбікормовим заводом. Депутати погрозами вимагали у громадянки України передати їм 39 тисяч доларів, - зазначила Венедиктова. Як уточнили в СБУ на Полтавщині, у разі відсутності грошей депутати вимагали переписати на них майно: квартири, земельні ділянки, автомобілі. Під час обшуків у їхніх офісах та за місцем проживання знайшли: місця зберігання автомобілів, які вони незаконно забрали у громадян; документи на земельні ділянки та транспортні засоби, отримані як сплата неіснуючих боргів; паспорти та інші документи, які незаконно вилучені у громадян, як гарантії сплати «боргів». Слідчі проводять досудове розслідування за ч. 4 ст.189 (вимога, яка завдала майнових збитків в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення фігурантам про підозру та обрання їм запобіжних заходів. Нагадаємо, на Одещині підполковник СБУ шантажував чоловіка. Крім того, голові Харківської обласної ради Артуру Товмасяну повідомили про підозру в отриманні хабаря в 1,05 млн гривень. Також Інформатор писав, що українці зможуть повідомляти про хабарі через спеціальний портал. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

У Полтавській області два депутати «вибили» у жінки 39 тисяч доларів та змушували переписати майно

Читать на русском

Вирішується питання щодо повідомлення депутатам про підозру

Читать на русском
У Полтавській області два депутати «вибили» у жінки 39 тисяч доларів та змушували переписати майно

Вирішується питання щодо повідомлення депутатам про підозру

На Полтавщині два депутати «вибили» у жінки 39 тисяч доларів і змушували переписати майно. У них в офісах та за місцем проживання провели обшуки.

Про це заявила генеральна прокурорка України Ірина Венедиктова, повідомляє Інформатор.

За її словами, затримали голову фракції "Довіра" у Полтавській обласній раді (Олег Діденко) та його брата, який є депутатом Миргородської районної ради.

"Один із братів володіє Великобагачанським комбікормовим заводом. Депутати погрозами вимагали у громадянки України передати їм 39 тисяч доларів, - зазначила Венедиктова.

Як уточнили в СБУ на Полтавщині, у разі відсутності грошей депутати вимагали переписати на них майно: квартири, земельні ділянки, автомобілі. Під час обшуків у їхніх офісах та за місцем проживання знайшли:

  • місця зберігання автомобілів, які вони незаконно забрали у громадян;
  • документи на земельні ділянки та транспортні засоби, отримані як сплата неіснуючих боргів;
  • паспорти та інші документи, які незаконно вилучені у громадян, як гарантії сплати «боргів».

Слідчі проводять досудове розслідування за ч. 4 ст.189 (вимога, яка завдала майнових збитків в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення фігурантам про підозру та обрання їм запобіжних заходів.

Нагадаємо, на Одещині підполковник СБУ шантажував чоловіка. Крім того, голові Харківської обласної ради Артуру Товмасяну повідомили про підозру в отриманні хабаря в 1,05 млн гривень.

Також Інформатор писав, що українці зможуть повідомляти про хабарі через спеціальний портал.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.