“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
У поліції України будуть гелікоптери. Вже другий Н145 виготовили у Німеччині
На заводі Airbus Helicopters в Донавюрте виготовили другий Н145 для Управління авіації та поліції на воді НПУ.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на видання Militaryaviation .
Перший Н145 з тимчасовою реєстрацією D-HMBF, бортовий номер 01 «синій», серійний номер 20331, з'явився ще у травні 2020 року.
«Наразі у Німеччині на ньому проводять навчання українських фахівців. Ймовірно, два борти прибудуть до України вже після завершення курсу навчання», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у 2018 році підписано договір на поставку 55 гелікоптерів, в т.ч. 21 типу Н225 (офіційний тип сертифіката EC 225 LP), що були у вжитку (2009-2012), 24 нових Н125 (сертифікат AS 350 B3) і 10 нових гелікоптерів моделі H145 (сертифікат MBB-BK117 D-2), а також запасних частин , обладнання, інструментів, макетів, тренажера та послуг з обслуговування та навчання персоналу на загальну суму 551 млн євро.