«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
На «карантинну» допомогу з державного бюджету направлено 1,4 мільярда гривень.
Понад 116 тисяч українських ФОПів подали заявки на отримання допомоги за перший день прийому заяв. Сума компенсації становить 8 000 гривень кожному, хто звернувся.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства фінансів.
Заявку на отримання допомоги можуть оформити підприємці та наймані працівники, діяльність яких тимчасово зупинена через потрапляння області до "червоної" зони. Для цього необхідно зареєструватися через додаток або єдиний портал державних послуг "Дія".
Всього на «карантинну» допомогу у 2021 році з державного бюджету направлено 1,4 мільярда гривень.
Очікується, що компенсацію виплатять 1,6 мільйона українців.
Як раніше повідомляв Інформатор, влада вирішила виплачувати підприємцям в Україні по 8 тисяч гривень, щоб компенсувати тимчасові обмеження діяльності приватних підприємств у зв'язку з пандемією коронавірусу.
Пізніше уряд України затвердив перелік видів економічної діяльності,за якими підприємці та наймані працівники в «червоних» зонах карантину можуть отримати так звані «карантинні» 8 тисяч гривень.