“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Настав час зруйнувати сталу догму, що завжди винні двоє. Прислухайтеся і дозвольте собі відчути правду, прожити цей біль і стати вільними від того, що вас руйнуво.
Рукопис створений між 1913 та 1914 роками
У Парижі на аукціоні 23 листопада продали рукопис із розрахунками Альберта Ейнштейна, коли той намагався сформулювати свою теорію відносності. Цей рукопис коштував покупцю 13 мільйонів доларів.
Про це повідомили в аукціонному будинку Christie's. Інформатор з посиланням на BBC .
Остаточна сума побила попередній рекорд вартості продажу наукового документу з автографом.
Аукціон залучив колекціонерів зі всього світу, які визнали важливість документу, а покупець 54-сторінкового рукопису побажав залишитись анонімним, зазначили в аукціонному будинку.
Ці рукописи є однією з двох статей, які показують роботу Ейнштейна над його великим науковим проривом. Теорію опублікували у 1915 році, вона змінила уявлення людства про простір, час та гравітацію.
A manuscript co-authored by Albert Einstein in 1913-14, offering a rare insight into the legendary physicist's thinking leading up to his general theory of relativity, sold at auction by Christie's in Paris for $13.17 million with a pre-sale estimate of between $2 and $3 million. pic.twitter.com/n3e8rlaa3T
— Freddie Saxon (@WordsmithSaxon) November 24, 2021
Ейнштейн та його швейцарський колега Мікель Бессо створили цей рукопис між 1913 та 1914 роками. Останній зберігав цей документ.
"Ейнштейн зберігав дуже мало нотаток, тому сам факт, що рукопис зберігся і потрапив до нас, вже робить його надзвичайним", - повідомив експерт аукціонного будинку Вінсент Беллой.
Документи містять розрахунки, які, за словами Беллоя, показують низку помилок, яких припускалися при формулюванні теорії.
Нагадаємо, цього року Нобелівську премію з фізики. присудили авторам моделі глобального потепління .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .