Головна
Шоу-біз
Кіно
15:55, 19 Листопада
Информатор UA

Интро

У Парижі з 22 до 24 листопада відбудеться фестиваль "Дні українського кіно". Під час нього покажуть п'ять нових українських фільмів – документальних та ігрових. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Державного агентства з питань кіно. Відкриє фестиваль фільм Антоніо Лукіча "Мої думки тихі", який представить виконавиця головної ролі Ірма Вітовська. На наступних сеансах транслюватимуть кулінарний тревел-док Дмитра Кочнева "Борщ. Секретний інгредієнт". Разом із шеф-кухарем Євгеном Клопотенком глядач подорожуватиме Україною у пошуках ідеального рецепту борщу. Глядачі побачать містичний трилер "Егрегор" Станіслава Капралова про американського детектива, який отримав загадковий лист і вирушив до Києва, щоб врятувати доньку свого університетського професора. Стрічку представить виконавиця головної ролі Олена Лавренюк. У програму фестивалю потрапив і документальний фільм Венсана Лефевра "Мистецтво відродження" про французького вуличного художника Сета Глоуппейнтера, який малює на Донбасі. Закриє фестиваль фільм Олексія Тараненка "Я працюю на цвинтарі". Усі фільми фестивалю представлять творчі команди, які працювали над їх створенням.   Нагадаємо, голлівудський режисер Шон Пенн приїхав на Донбас та поспілкувався з українськими військовими, він хоче зняти фільм про війну. Крім того, в Україні за 20 млн знімуть перший український фільм про ЛГБТ-відносини, депутати збирають підписи проти фінансування. Також Інформатор писав, що фільм українського режисера Олега Сенцова «Носоріг» переміг на фестивалі у Швеції. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.  

У Парижі покажуть п'ять нових українських фільмів

Читать на русском

Фільми покажуть у кінотеатрі Cinéma Le Balzac, розташованому у самому центрі міста

Читать на русском
У Парижі покажуть п'ять нових українських фільмів

Фільми покажуть у кінотеатрі Cinéma Le Balzac, розташованому у самому центрі міста

У Парижі з 22 до 24 листопада відбудеться фестиваль "Дні українського кіно". Під час нього покажуть п'ять нових українських фільмів – документальних та ігрових.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Державного агентства з питань кіно.

Відкриє фестиваль фільм Антоніо Лукіча "Мої думки тихі", який представить виконавиця головної ролі Ірма Вітовська. На наступних сеансах транслюватимуть кулінарний тревел-док Дмитра Кочнева "Борщ. Секретний інгредієнт". Разом із шеф-кухарем Євгеном Клопотенком глядач подорожуватиме Україною у пошуках ідеального рецепту борщу.

Глядачі побачать містичний трилер "Егрегор" Станіслава Капралова про американського детектива, який отримав загадковий лист і вирушив до Києва, щоб врятувати доньку свого університетського професора. Стрічку представить виконавиця головної ролі Олена Лавренюк. У програму фестивалю потрапив і документальний фільм Венсана Лефевра "Мистецтво відродження" про французького вуличного художника Сета Глоуппейнтера, який малює на Донбасі.

Закриє фестиваль фільм Олексія Тараненка "Я працюю на цвинтарі". Усі фільми фестивалю представлять творчі команди, які працювали над їх створенням.

 

Нагадаємо, голлівудський режисер Шон Пенн приїхав на Донбас та поспілкувався з українськими військовими, він хоче зняти фільм про війну. Крім того, в Україні за 20 млн знімуть перший український фільм про ЛГБТ-відносини, депутати збирають підписи проти фінансування.

Також Інформатор писав, що фільм українського режисера Олега Сенцова «Носоріг» переміг на фестивалі у Швеції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.