"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
У відео показана драматична історія боротьби між світлом і темрявою. Чорний персонаж, що уособлює сумніви та біль, тримає білого у кайданах, перешкоджаючи його прагненню до свободи та внутрішнього миру. Однак у фіналі чорна героїня переходить на бік світла, зникаючи у сяйві, що символізує прощення, звільнення та новий початок.
Її мета – популяризувати участь жінок у науці
У штаб-квартирі ЮНЕСКО відкрили виставку "Наука - це вона", присвячену Міжнародному дню жінок та дівчат у науці.
Експозиція у незвичайній формі розповідає про життя та наукові досягнення 12 видатних українських жінок-науковців зі сфер фізики, математики, біології. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на благодійну ініціативу STEM is FEM.
Матеріали виставки – це поєднання стилізованих портретів героїнь, створених молодими українськими ілюстраторами та есе, які про них написали юні українки – дівчата віком від 14 до 21 року.
«Чому ми справді хотіли організувати подібну виставку в ЮНЕСКО? Вона об'єднує дві важливі сфери, якими займається ця організація: наука та ґендерна рівність є одними з глобальних пріоритетів ЮНЕСКО. І прочитати можна не лише про здобутки українок у науці. Ця виставка – чудова можливість показати великий творчий потенціал талановитих дівчат, які писали есе», – розповіла Наталія Омельченко, дружина Постійного представника України при ЮНЕСКО, Надзвичайного та Повноважного Посла України у Франції.
Директор, уповноважений представництва та старший радник сектору природничих наук при ЮНЕСКО Гейт Фаріз наголосив на практичному характері виставки:
«Ця виставка проливає світло на дуже важливу проблему – участь дівчат та жінок у науці. У ЮНЕСКО ґендерна рівність – це пріоритет. Ця експозиція – чудовий, реальний приклад того, як сприяти популяризації науки серед жінок та руйнувати стереотипи, що наука та STEM-освіта – виключно чоловіча справа».
Експозиція триватиме до 11 лютого. Проект «Наука – це вона» реалізується благодійною ініціативою STEM is FEM за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та ООН Жінки в Україні у рамках глобальної кампанії ООН «Покоління Рівності».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.