Головна
Світ
11:34, 2 Квітня
Информатор UA

Интро

У Парижі чоловік спробував пробратися до будівлі Єлисейського палацу з палаючої пляшкою. Поліція затримала трьох осіб.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на видання Le Figaro .Чоловік намагався піднятися на величезні ворота, які захищають місце проживання президента Еммануеля Макрона і його дружини Бріджит. У нього була пляшка з рідиною і підпалений шматок тканини.Цю людину супроводжувала пара, яка фотографувала і знімала цю сцену на відео. Усіх трьох взяли під варту. Поліція з'ясовує мотиви події.У поліції зазначили, що рідина в пляшці не уявляла небезпеки, і чоловік у віці близько 30 років стверджував, що він художник і не збирався здійснювати акт насильства.Нагадаємо, Україну відвідає президент Франції Еммануель Макрон. Крім того, Франція приєднається для участі у «Кримському саміті-2021».

У Парижі чоловік з коктейлем Молотова намагався пробратися до Єлисейського палацу

Читать на русском

Після цього інциденту за умисне насильство із застосуванням зброї було затримано трьох осіб

Читать на русском
У Парижі чоловік з коктейлем Молотова намагався пробратися до Єлисейського палацу

Після цього інциденту за умисне насильство із застосуванням зброї було затримано трьох осіб

У Парижі чоловік спробував пробратися до будівлі Єлисейського палацу з палаючої пляшкою. Поліція затримала трьох осіб.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на видання Le Figaro .

Чоловік намагався піднятися на величезні ворота, які захищають місце проживання президента Еммануеля Макрона і його дружини Бріджит. У нього була пляшка з рідиною і підпалений шматок тканини.

Цю людину супроводжувала пара, яка фотографувала і знімала цю сцену на відео. Усіх трьох взяли під варту. Поліція з'ясовує мотиви події.

У поліції зазначили, що рідина в пляшці не уявляла небезпеки, і чоловік у віці близько 30 років стверджував, що він художник і не збирався здійснювати акт насильства.

Нагадаємо, Україну відвідає президент Франції Еммануель Макрон. Крім того, Франція приєднається для участі у «Кримському саміті-2021».

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.