«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
У Одеській мерії спалах коронавірусу: захворіли заступники міського голови
У двох заступників мера Одеси Геннадія Труханова підтверджено коронавірус. Ще одна віце-міська голова пішла на самоізоляцію, та чекає результату ПЛР-тесту.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на місцеве видання «Думська».
Так, коронавірус підтвердився у заступника мера Одеси Павла Вугельмана та у в.о. віце-мера Дмитра Жемана.
Жеман отримав позитивний результат ПЛР-тесту ще першого серпня. До цього він брав участь у масових заходах.
Ще одна віце-мер Світлана Бедрега зараз перебуває на самоізоляції та чекає своїх результатів ПЛР-аналізу.
Нагадаємо, за останню добу в Україні підтвердили ще 992 випадки коронавірусу.
До цього 5 днів поспіль фіксували понад 1000 нових випадків щодоби.