«Китай та Європа мають виконувати свої міжнародні зобов’язання та спільно протидіяти однобічним проявам цькування»
Бути диваком – це значить мати сміливість залишатися собою, коли весь світ підштовхує до того, щоб стати "як усі". Це про внутрішню свободу і здатність йти за покликом серця, навіть якщо шлях незвичний, адже саме диваки творять історію – не тому, що йдуть проти світу, а тому, що йдуть за собою.
Прийнятий законопроект зніме судимість з тисяч людей, яких раніше судили за марихуану
У вівторок, 30 березня, законодавці штату Нью-Йорк прийняли закон про легалізацію рекреаційної марихуани для людей від 21 років і старше. Легалізація тепер буде приносити в казну близько 350 млн доларів на рік.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Axios .
Прийнятий законопроект зніме судимість з тисяч людей, яких раніше судили за марихуану. На темношкірих людей припадало 94% арештів за марихуану в Нью-Йорку у 2020 році.
"Моя мета при дотриманні цього закону завжди полягала в тому, щоб покласти край нерівноправності в расовому відношенні до застосування заборони на марихуану ... і використовувати непередбачені економічні вигоди від легалізації" - розповіла Ліз Крюгер, сенатор.
Нагадаємо, раніше глава українського парламенту Дмитро Разумков висловився про легалізацію проституції, марихуани і зброї в Україні.На його думку, поки в Україні ще не готові до цього.
Також Інформатор писав, що у Івано-Франківській області поліцейський вирощував і продавав коноплі .