"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
У Новій Зеландії 102 дні не було коронавірусу, але з'явилося 4 нових випадки з невідомого джерела
У найбільшому новозеландському місті Окленді виявили 4 нових випадки коронавірусу в одній з сімей. Через це в місті ввели триденний карантин.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Euronews .
Так, Нова Зеландія зареєструвала перші випадки COVID-19 після 102 днів без внутрішньої передачі в країні. Відзначимо, що з 9 червня в Новій Зеландії скасували всі карантинні обмеження, крім прикордонного контролю - в країні не залишилося активних випадків COVID-19.
Вірус виявили в одній з сімей Окленда. У чоловіка були симптоми хвороби протягом 5 днів. Він заявив, що до цього не їздив за кордон. Таким чином влада не змогла назвати джерело передачі вірусу.
В результаті COVID-19 виявили ще у трьох членів сім'ї. Усі близькі контактери цих чотирьох пацієнтів будуть залишатися у самоізоляції на протязі 14 днів, незалежно від результатів їх тестування, а всі випадкові контактери залишатимуться в самоізоляції допоки вони не отримають результатів своїх тестів.
У МОЗ Нової Зеландії стверджують, що відстежили всі контакти заражених, а людей протестували.
В Окленді ввели карантин. На три дні в місті закриють кафе, бари, ресторани, а також інші підприємства. Буде заборонено в'їжджати до міста з інших місцевостей.