RU
Головна
Світ
16:35, 18 Вересня
Информатор UA

Интро

У Парижі завершилися роботи з укріплення Нотр-Дам-де-Парі (собор Паризької Богоматері), це дозволило почати реставрацію собору через два роки після пожежі. Будівля горіла майже дев'ять годин, після чого рятувальникам вдалося ліквідувати вогонь. Через пожежу обрушилися шпиль і покрівля собору, а також частина несучих конструкцій XIX і XVIII століть, а ось каркас будівлі й більшість реліквій вдалося врятувати. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Reuters. Собор відновлять відповідно до попереднього дизайну. Реставрація почнеться в найближчі місяці після проведення тендера для вибору компаній. Але вже цього місяця почнуть очищення внутрішніх стін і підлоги будівлі. До слова, пожежа в соборі відбулася у квітні 2019 року. Президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв відремонтувати Нотр-Дам до 2024 року, коли в країні пройдуть Олімпійські ігри. Нагадаємо, для відновлення Нотр-Дам використовуватимуть комп'ютерні технології і Assassin's Creed Unity. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Нотр-Дамі завершилися технічні роботи: собор готовий до реставрації

Читать на русском
У Нотр-Дамі завершилися технічні роботи: собор готовий до реставрації

Собор відновлять відповідно до попереднього дизайну

У Парижі завершилися роботи з укріплення Нотр-Дам-де-Парі (собор Паризької Богоматері), це дозволило почати реставрацію собору через два роки після пожежі. Будівля горіла майже дев'ять годин, після чого рятувальникам вдалося ліквідувати вогонь. Через пожежу обрушилися шпиль і покрівля собору, а також частина несучих конструкцій XIX і XVIII століть, а ось каркас будівлі й більшість реліквій вдалося врятувати.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Reuters.

Собор відновлять відповідно до попереднього дизайну. Реставрація почнеться в найближчі місяці після проведення тендера для вибору компаній. Але вже цього місяця почнуть очищення внутрішніх стін і підлоги будівлі.

До слова, пожежа в соборі відбулася у квітні 2019 року. Президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв відремонтувати Нотр-Дам до 2024 року, коли в країні пройдуть Олімпійські ігри.

Нагадаємо, для відновлення Нотр-Дам використовуватимуть комп'ютерні технології і Assassin's Creed Unity.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.