«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Їм ввели щеплення Pfizer
У Норвегії двоє людей з будинку престарілих померли після того, як їм ввели вакцину від коронавірусу. Їм ввели щеплення Pfizer.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Wion .
Норвезьке агентство з лікарських засобів взялося за розслідування того, чи є зв'язок між смертями і вакцинацією.
За словами медичного директора Норвезького агентства з лікарських засобів Штейнара Мадсена, наразі в країні вакциновано слабких і вразливих людей, що мають серйозні захворювання.
"Тому ймовірно будуть смерті, близькі до часу вакцинації. Потім ми повинні розглянути, чи саме вакцина є причиною смерті, або це випадковість, що це сталося так швидко після вакцинації", - заявив він.
Також наголошується, що в норвезьких будинках престарілих в тиждень вмирає близько 400 осіб.
Нагадаємо, в США під час випробувань вакцини від коронавірусу Pfizer померли шість учасників.Але тільки двом із загиблих ввели справжній препарат, а іншим - плацебо.
Також Інформатор писав, що вакцина від Pfizer і BioNTech небезпечна для хронічних алергіків .