RU
Головна
COVID-19
19:01, 18 Вересня
Информатор UA

Интро

У трьох німецьких містах ввели 840 доз вакцини проти коронавірусу з начебто вичерпаним терміном придатності. Німцям ввели вакцину після місяця її зберігання. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на видання Bild. Згідно з дослідженням виробника, вакцина Moderna настільки стабільна, що її можна зберігати протягом трьох місяців при нормальній температурі без холодильника. Але в Європі як і раніше діють вимоги Європейського агентства з лікарських засобів, згідно з якими термін зберігання не має перевищувати одного місяця. Вакцинація пройшла в містах Зіндельфінген, Ройтлінген і Есслінген. Вакцина належним чином транспортувалася в холодильниках. Скарги від вакцинованих не надходили. Крім того, в районному центрі вакцинації припустили, що вакцина не тільки не зробить негативного ефекту, але і буде працювати на імунітет щеплених від COVID-19. "Поки немає висновків про те, що більш тривале зберігання вплинуло б на ефективність", сказала медична директорка районного центру вакцинації одного з міст Мартіна Бурхерт-Грейв. При необхідності постраждалі можуть пройти тест через чотири тижні після другої вакцинації, щоб дізнатися, наскільки вона ефективна. Для цього їх викличуть листом. Раніше Інформатор повідомляв, що у Великій Британії та Ірландії скасують карантинні обмеження в жовтні. Також ми писали, що в Україні за добу 6 234 нових випадків COVID-19. Крім того, в Україні за добу від COVID-19 прищепили 132 тисячі осіб. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Німеччині 840 осіб вакцинували простроченою за стандартами ЄС вакциною Moderna

Читать на русском
У Німеччині 840 осіб вакцинували простроченою за стандартами ЄС вакциною Moderna

Дата про терміни зберігання доз на посилках з вакциною виявилася невірною

У трьох німецьких містах ввели 840 доз вакцини проти коронавірусу з начебто вичерпаним терміном придатності. Німцям ввели вакцину після місяця її зберігання.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на видання Bild.

Згідно з дослідженням виробника, вакцина Moderna настільки стабільна, що її можна зберігати протягом трьох місяців при нормальній температурі без холодильника.

Але в Європі як і раніше діють вимоги Європейського агентства з лікарських засобів, згідно з якими термін зберігання не має перевищувати одного місяця.

Вакцинація пройшла в містах Зіндельфінген, Ройтлінген і Есслінген.

Вакцина належним чином транспортувалася в холодильниках. Скарги від вакцинованих не надходили.

Крім того, в районному центрі вакцинації припустили, що вакцина не тільки не зробить негативного ефекту, але і буде працювати на імунітет щеплених від COVID-19.

"Поки немає висновків про те, що більш тривале зберігання вплинуло б на ефективність", — сказала медична директорка районного центру вакцинації одного з міст Мартіна Бурхерт-Грейв.

При необхідності постраждалі можуть пройти тест через чотири тижні після другої вакцинації, щоб дізнатися, наскільки вона ефективна. Для цього їх викличуть листом.

Раніше Інформатор повідомляв, що у Великій Британії та Ірландії скасують карантинні обмеження в жовтні.

Також ми писали, що в Україні за добу 6 234 нових випадків COVID-19. Крім того, в Україні за добу від COVID-19 прищепили 132 тисячі осіб.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.