Головна
Наука
Космос
22:03, 21 Січня
Информатор UA

Интро

Апарат NASA NEA Scout відвідає астероїд, який, за оцінками, менший за шкільний автобус. Це найменший астероїд, який будь-коли вивчався за допомогою космічного корабля. У цьому полягає унікальність місії, а також у тому, що сам апарат, відправлений до небесного тіла не більший за коробку з-під взуття. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт NASA. Розвідник навколоземних астероїдів НАСА розміром із взуттєву коробку переслідуватиме найменший астероїд. Апарат дістанеться астероїду, розгорнувши сонячне вітрило. Він використовує сонячне випромінювання для руху. Метою є 2020 GE, астероїд навколоземного (NEA) розміром менший за 18 метрів. Астероїди розміром менші за 100 метрів ніколи раніше не досліджувалися зблизька. Космічний корабель використовуватиме свою наукову камеру, щоб ближче розглянути об'єкт, вимірюючи його розмір, форму, обертання та властивості поверхні. Також він шукатиме будь-який пил та сміття, які можуть оточувати астероїд. Апарат визначить, наскільки той є твердим і цілісним або пухким і складається зі шматків космічного пилу, що злиплися, як його Бенну. Місія стане розвідувальною для отримання інформації про астероїди та знання про планетарну оборону від них. Для довідки. 2020 року GE вперше спостерігався 12 березня 2020 року в рамках програми Catalina Sky Survey Університету Арізони в рамках пошуку навколоземних об'єктів для Координаційного бюро планетарного захисту НАСА. Раніше Інформатор повідомляв, що повз Землю пролетить астероїд розміром з автобус. Також ми писали, що до Землі наближається гігантський астероїд. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У NASA відправили апарат розміром із взуттєву коробку на крихітний астероїд не більший за шкільний автобус

Читать на русском
У NASA відправили апарат розміром із взуттєву коробку на крихітний астероїд не більший за шкільний автобус

Астероїд за розміром менший за 18 метрів

Апарат NASA – NEA Scout – відвідає астероїд, який, за оцінками, менший за шкільний автобус. Це найменший астероїд, який будь-коли вивчався за допомогою космічного корабля. У цьому полягає унікальність місії, а також у тому, що сам апарат, відправлений до небесного тіла — не більший за коробку з-під взуття. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт NASA.

 

Розвідник навколоземних астероїдів НАСА розміром із взуттєву коробку переслідуватиме найменший астероїд.

Апарат дістанеться астероїду, розгорнувши сонячне вітрило. Він використовує сонячне випромінювання для руху.

Метою є 2020 GE, астероїд навколоземного (NEA) розміром менший за  18 метрів. Астероїди розміром менші за 100 метрів ніколи раніше не досліджувалися зблизька.

Космічний корабель використовуватиме свою наукову камеру, щоб ближче розглянути об'єкт, вимірюючи його розмір, форму, обертання та властивості поверхні. Також він шукатиме будь-який пил та сміття, які можуть оточувати астероїд.

Апарат визначить, наскільки той є твердим і цілісним або пухким і  складається зі шматків космічного пилу, що злиплися, як його «побратим» Бенну. 

Місія стане розвідувальною для отримання інформації про астероїди та знання про планетарну оборону від них. 

Для довідки. 2020 року GE вперше спостерігався 12 березня 2020 року в рамках програми Catalina Sky Survey Університету Арізони в рамках пошуку навколоземних об'єктів для Координаційного бюро планетарного захисту НАСА.

 

Раніше Інформатор повідомляв, що повз Землю пролетить астероїд розміром з автобус

Також ми писали, що до Землі наближається гігантський астероїд.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.