- Зазвичай у моїх пісень серйозніше музичне та ліричне наповнення, але "Голубка моя, прилітай" - це експеримент. Я знаю, що багато хто зараз хоче хоча б на кілька хвилин відволіктися, і ця пісня створена саме для цього, - розповів Петро Чорний.
У країні планують продовжити загальнонаціональний карантин
Головний санітарний лікар України Ігор Кузін оцінив можливість запровадження нового локдауну в країні через штам коронавірусу “Дельта”, поки цього не планують.
Про це він заявив в інтерв'ю для "Українського Радіо",передає Інформатор .
За його словами, зараз в країні використовують заходи адаптивного карантину.
"Наразі ситуація в країні стабільна і ми не готуємося до закриття на новий локдаун ... А загальнонаціональний карантин буде продовжений, адже до нього прив'язане чимало процесів, які відбуваються в державі", - заявив Кузін.
Нагадаємо, в Україні запровадять додаткові карантинні обмеження через ризик поширення штаму «Дельта». Крім того, як будуть працювати українські школи в разі посиленні карантину.
Також Інформатор писав, що буде з субсидіями в регіонах,які опиняться у «червоній» зоні карантину.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .