«Все, що він каже «На мою думку, план уже існує, і необхідні ресурси для його виконання також є. Головне - правильно обрати момент, щоб знищення мосту дало максимальний ефект у поєднанні з іншими операціями». прагнення миру – брехня. Всі партнери, всі європейці це відчувають... Він хоче, щоб вся наша країна була охоплена полумʼям, і він божевільний».
«Я пройшов всі 5 стадій від заперечення до прийняття, аби написати цю веселу пісню», – розповів співак.
Максим Степанов запевнив, що перша партія надійде найближчими часом
Перші партії американської вакцини від коронавірусу виробництва Pfizer надійдуть у найближчі місяці. Всі 10 мільйонів доз Україна отримає до кінця року.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Максима Степанова у Facebook .
За його словами, контракт на постачання 10 мільйонів доз вакцини підписали з боку компанії Pfizer.
"Ми очікуємо, що перші партії за цим контрактом почнуть надходити вже в найближчі місяці. А всі 10 млн доз будуть поставлені протягом 2021 року", - заявив Степанов.
Нагадаємо, що в Офісі президента повідомили про укладення контракту з американською компанією Pfizer на постачання COVID-вакцин.
Як раніше повідомляв Інформатор, компанія Pfizer заявила, що під час досліджень її вакцина проти COVID-19 показала 100% ефективність для дітей від 12 до 15 років. Такі результати дозволять зробити щеплення учням середньої школи до початку занять цієї осені.