«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Міністерство отримує сотні звернень від судів про недостатній фінансовий ресурс
У міністерстві фінансів України заявили про несправедливий розподіл бюджетних коштів державною судовою адміністрацією. Це стосується заробітної плати співробітникам апаратів різних судів.
Про це повідомили Інформатору в прес-центрі міністерства фінансів України.
"Аналіз наданої ДСА інформації свідчить про наявність суттєвих прогалин в розподілі у 2021 році ресурсу між судами та установами системи правосуддя, а їх 678", - заявив заступник міністра Роман Ермоличев.
За його словами, мінфін отримує сотні звернень від судів про недостатнй фінансовий ресурс на реалізацію судами повноважень.
"Це стосується відсутності коштів на виплату зарплати. В окремих судах виплати зарплати ледь досягають пару тисяч гривень, в інших до 30 тисяч гривень, а деякі отримують по 50 тисяч гривень. Це неприпустимо", - зазначив Ермоличев.
Він зазначив, що мова йде не про зарплати суддів в розмірі понад 100 тисяч гривень, а співробітників апаратів судів.
Середньомісячна зарплата працівників апарату всіх територіальних управлінь ДСА передбачена в розмірі від 23,8 до 30,6 тисячі гривень, для співробітників служби судової охорони - 21,5 тисячі гривень, в апараті ДСА - 44,7 тисячі гривень, Вищої кваліфікаційної комісії суддів - 60,1 тисячі гривень, Національної школи суддів - 54,1 тисячі гривень.
"Перед обговоренням додаткового фінансування судової влади у 2021 році слід розібратися зі справедливим розподілом ДСА як головного розподільника коштів того ресурсу, який є в наявності", - резюмував Єрмоличев.
Нагадаємо, у 2021 році на зарплати нардепів витратять понад 655 млн грн.Крім того, в Україні підвищення мінімальної зарплати у 2021 році перенесли.
Також Інформатор писав, скільки заробили в січні прем'єр і міністри.