У Міненерго про ситуацію зі світлом станом на 23 січня: є пошкодження мереж у Харкові, прогнозується імпорт електроенергії

Читать на русском

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 4481 МВт-год

Читать на русском
Міненерго
Станом на 23 січня в Україні дефіциту електроенергії немає

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 4481 МВт-год

В Україні станом на 23 січня дефіциту електроенергії в енергосистемі не зафіксовано. Генерації достатньо для покриття потреб споживачів.Також планується комерційний імпорт електроенергії. У резерві блок і корпус ТЕС, які підключать до мережі у разі потреби.

Про це повідомили у Міненерго. Енергосистема України збалансована. Графіки відключень світла не застосовуються.

"Важливим є зменшення навантаження на енергосистему у пікові години споживання (з 10:00 до 12:00 та з 17:00 до 19:00 години). Споживаймо електроенергію відповідально", - закликали у Міненерго. 

Після серії ворожих обстрілів у Харкові є пошкодження мереж у Салтівському житловому масиві, також пошкоджено газопровід. Внаслідок бойових дій у Купʼянську на Харківщині пошкоджено ввідний газопровід низького тиску. Припинено газопостачання 16 абонентам. Витік газу усунено. В результаті обстрілу відключалась лінія ПЛ-10 кВ у Чернігівській області, одномоментно було знеструмлено 320 споживачів. Майже всіх клієнтів заживлено.

На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 4481 МВт-год, експорту не передбачається. Рівень води у ставку-охолоджувачі ЗАЕС становить 15,61 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.

Повернення світла у домівки українців 

Енергетики ДТЕК повернули світло для 37,8 тисячі родин після обстрілів. Впродовж минулого тижня вони лагодили електромережі, зруйновані ворогом. Загалом їм вдалося:

  • відновити електрику для 24,5 тисячі родин Донеччини у 34 населених пунктах,
  • заживити 13,3 тисячі осель в 10 населених пунктах Дніпропетровщини.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.