RU
Головна
COVID-19
16:03, 28 Жовтня
Информатор UA

Интро

У Міністерстві цифрової трансформації заявили, що до кінця року знайдуть спосіб виявляти фейкові COVID-сертифікати. Їх відбиратимуть у тих українців, які купили такі документи. Про це керівник з розвитку електронних послуг у Мінцифри Мстислав Банік заявив в інтерв'ю , передає Інформатор . До кінця року вже можна буде виявляти такі випадки та видаляти дані про несправжню вакцинацію, сказав він, зазначивши, що поки що таких випадків ще не було. Він наголосив, що лікарям за таке шахрайство загрожує кримінальна відповідальність до 3 років в'язниці та 170 тисяч гривень штрафу. Є якась кількість таких випадків, правоохоронні органи точно ними займаються, додав Банік. Він також зазначив, що масштаб цієї проблеми оцінити складно, тому що введення щеплення пацієнтові захищається лікарською таємницею. А дізнатися, чи підроблений COVID-сертифікат чи ні, можна тільки, якщо пацієнт занедужає. Кожне щеплення підписується електронним ключем лікаря. Умовно пацієнту внесли дані про справжню вакцинацію, проте не зробили йому уколу. Він потрапляє до лікарні, визначається, а це не складно, за словами медиків, що щеплення у нього не було. Тоді зрозуміло, який лікар пішов на змову, повідомив Банік. Також Інформатор писав, що робити, якщо у вас протипоказання для вакцинації від коронавірусу, і кому в Україні можуть відмовити у вакцинації . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

У Мінцифри заявили, що до кінця року знайдуть спосіб виявляти фейкові COVID-сертифікати

Читать на русском
У Мінцифри заявили, що до кінця року знайдуть спосіб виявляти фейкові COVID-сертифікати

Їх відбиратимуть у тих українців, які придбали такі документи

У Міністерстві цифрової трансформації заявили, що до кінця року знайдуть спосіб виявляти фейкові COVID-сертифікати. Їх відбиратимуть у тих українців, які купили такі документи. 

Про це керівник з розвитку електронних послуг у Мінцифри Мстислав Банік заявив в інтерв'ю «РБК-Україна», – передає Інформатор

«До кінця року вже можна буде виявляти такі випадки та видаляти дані про несправжню вакцинацію», – сказав він, зазначивши, що поки що таких випадків ще не було.

Він наголосив, що лікарям за таке шахрайство загрожує кримінальна відповідальність – до 3 років в'язниці та 170 тисяч гривень штрафу.

«Є якась кількість таких випадків, правоохоронні органи точно ними займаються», – додав Банік.

Він також зазначив, що масштаб цієї проблеми оцінити складно, тому що введення щеплення пацієнтові захищається лікарською таємницею. А дізнатися, чи підроблений COVID-сертифікат чи ні, можна тільки, якщо пацієнт занедужає.

«Кожне щеплення підписується електронним ключем лікаря. Умовно пацієнту внесли дані про справжню вакцинацію, проте не зробили йому уколу. Він потрапляє до лікарні, визначається, а це не складно, за словами медиків, що щеплення у нього не було. Тоді зрозуміло, який лікар пішов на змову», – повідомив Банік.

Також Інформатор писав, що робити, якщо у вас протипоказання для вакцинації від коронавірусу, і кому в Україні можуть відмовити у вакцинації .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .  

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.