“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Оперативники проводять розслідування
У центрі Миколаєва в орендованій квартирі знайшли тіло жінки з вогнепальним пораненням.
Про це повідомили в прес-центрі поліції в Миколаївській області,- передає Інформатор .
«Власниця квартири розповіла, що жінка, яка орендувала у неї квартиру, не відповідає на дзвінки, а сусідка бачить з вікна, що вона лежить на підлозі без свідомості. Експерт, оглянувши тіло 37-річної жінки, виявив вогнепальне поранення в голову», - заявили в поліції.
Наразі поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство). Слідчі шукають причетних до злочину осіб.
Нагадаємо, в Києві вбили жінку-поліцейську,підозрювану затримали. Крім того, в Одеській області жорстоко вбили таксистку, щоб погасити кредит,підозрюваним загрожує до 15 років.