«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Винних поки не знайшли
У четвер вночі, 8 жовтня, в Миколаєві на стоянці по вул. Морехідній спалили автомобіль Ford Fusion, який належить кандидатові в депутати від "Слуги народу" Денисові Жело. Поліція поки не знайшла винних.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу поліції Миколаївській області .
Правоохоронці отримали повідомлення про пожежу близько 3:28 ночі. Незабаром пожежу ліквідували співробітники ДСНС.
"Оглянувши місце події, слідчо-оперативна група Заводського відділу поліції виявила фрагменти горіння автомобіля і залишки горючої суміші, які з метою встановлення причин пожежі будуть доправлені на експертизу. Зараз поліцейські проводять розслідування, в ході якого будуть встановлювати всі обставини події та причетних до підпалу осіб", - йдеться у повідомленні.
Сам кандидат Жело в своєму Facebook прокоментував ситуацію наступним чином:
"Передвиборна триває! У декого почали здавати нерви. Мабуть, ми щільно прищемили вам хвости. Боягузливі ідіоти, це просто залізо, вам все одно не вдасться мене зламати".
Поліція відкрила справу за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу "Умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу". Санкція статті передбачає від 3 до 10 років в'язниці.
Нагадаємо, 11 серпня в Києві спалили автомобіль Tesla, який належав колишньому керівникові Офісу президента Андрію Богдану.