"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Якби я кожного разу отримувала 100 гривень, коли чула фразу про колір свого волосся: “А це не занадто? Це вже трішечки крейзі”, — я була б уже мільйонером», — жартує Світлана Тарабарова.
Ворог підступний
У Миколаївській області переодягнені російські окупанти видавали себе за місцевих жителів, що заблукали, і намагалися атакувати позиції ЗСУ. Наші захисники не розгубилися і дали гідну відсіч.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Оперативне командування "Південь".
Переодягнуті рашисти на 3 цивільних автомобілях, намагалися видати себе за групу евакуйованих місцевих жителів, що заблукали. Під'їхавши під таким прикриттям до позицій наших військових, бойовики спробували атакувати, але отримали гідну відсіч. Втративши п'ятьох своїх, рашисти швидко втекли з поля бою.
На Південнобузькому напрямку окупанти намагаються покращити тактичне становище та закріпитися на адміністративних кордонах Херсонської області, але при цьому у підрозділах супротивника спостерігаються поодинокі випадки дезертирства. У командуванні також зазначили, що через погіршення погодних умов – вітер та дощі – ворог не може застосовувати безпілотники для розвідки та коригування вогню.
Нагадаємо, українці, яких окупанти насильно вивезли до Росії, повертаються додому через Туреччину та Білорусь. Крім того, бойовики риють окопи та встановлюють системи «Град» біля Запорізької АЕС.
Також Інформатор писав, що з екопарку у Харкові, незважаючи на обстріл бойовиків, евакуювали тварин.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.