“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Українські військові вже вступили у бій із ворогом
У Миколаїв заїхала перша колона російських окупантів, українські військові тримають оборону, триває бій. При відході від Баштанки (Миколаївська область) вони захопили школу та розстріляли директора.
Про це повідомив голова Миколаївської військової адміністрації Віталій Кім, повідомляє Інформатор.
"У нас перші втрати серед цивільного населення. Розстріляли директора школи у селі біля Баштанки", — зазначив Кім.
Він просить людей не нервувати, 123 бригада тероборони веде бій із ворогом у Жовтневому.
"По Прибузькому розбили цілу купу техніки. З Баштанки техніка також починає переміщуватися. Тому розслаблюємося, видихаємо. Палимо їхню техніку", - звертається до місцевих жителів Кім.
Нагадаємо, українські військові збили літак бойовиків над Затокою, пілота шукають. Крім того, бойовики завозять до міст України масовку із Криму, які зображатимуть радість від окупації.
Також Інформатор писав, що фрегат «Гетьман Сагайдачний» затопили, бойовики могли використовувати його для диверсій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.