У мережі з'явилося відео з Шакірою та її колишньою свекрухою: користувачі обурені

Читать на русском

Наслідки розлучення не вщухають

Читать на русском
У мережі з'явилося відео з Шакірою та її колишньою свекрухою: користувачі обурені
Від любові до неприязні один крок – розлучення з Піке

Наслідки розлучення не вщухають

Нещодавно в інтернеті з'явилося відео, яке змусило користувачів беззастережно прийняти сторону Шакіри у її конфлікті з колишнім чоловіком Жераром Піке та колишньою свекрухою Монтсеррат Бернабеу. Багато з тих, хто подивився цей короткий запис, залишає коментар, на кшталт, «бідна Шакіра довго терпіла чоловіка-зрадника і владну свекруху». Хоча ситуація, за даними західних ЗМІ, не є настільки критичною.

Отже, що це за відео? Датується воно 26 січня 2016 року, тобто було знято цілих сім років тому. Явно закінчився якийсь захід, багато людей одягаються та збираються залишати приміщення. Окремою компанією утрьох стоять Шакіра, Жерар Піке та його мати, Монтсеррат Бернабеу. Монтсеррат та Шакіра про щось спілкуються. Потім Монтсеррат бере долонею обличчя невістки, трохи його стискає, а потім прикладає палець до своїх губ – дає знак мовчати. Шакіра стоїть до камери спиною, але все одно можна зрозуміти, що вона посміхається. Потім Монтсеррат обіймає невістку.

З одного боку: нібито звичайна внутрішньосімейна ситуація. Шакіра не ображена і не принижена. Монтсеррат не завдала їй фізичних і моральних травм. Йде гра, де кожен знає правила та свою роль у цій грі.

Монтсеррат Бернабеу, Шакіра та Жерар Піке

 Проте тепер, коли Шакіра і Піке розлучилися, і Монтсеррат, так чи інакше, була змушена прийняти сторону сина, їй пригадали просто все. І першою пригадала Шакіра у своїй знаменитій пісні, де вона згадує свекруху, Твінго та Касіо. До речі, як пишуть західні ЗМІ, Монтсеррат порадила синові більше не носити Касіо і не їздити на Твінго, щоб не дражнити Шакіру. І, за даними іспанських журналістів, наполягає на тому, щоб Піке налагодив стосунки із Шакірою. Не для того, щоб колишні кохані возз'єдналися, а щоб Монтсеррат могла бачити онуків Сашу та Мілана, яких вона дуже любить.

Шакіра із синами Сашею та Міланом

 Монтсеррат Бернабеу

Мати Жерара Піке — лікарка за фахом. Більшу частину життя вона пропрацювала в престижному Інституті Гуттмана, розташованому в Бадалоні, що неподалік від Барселони, де займалася комплексною реабілітацією пацієнтів з ушкодженнями головного мозку, травмами спинного мозку або будь-якими іншими неврологічними розладами. Була завідувачкою відділення травм головного мозку з 1997 по 2018 рік, на даний час обіймає посаду співдиректорки Фонду Інституту Гуттмана.

Раніше Інформатор писав, що Жерар Піке не соромиться відкрито фотографуватися з новою подругою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.