Головна
Україна
Події
14:54, 27 Листопада
Информатор UA

Интро

Офіс осередку партії Шарія у Маріуполі знаходиться у торговому центрі "Україна". Днями співробітники побачили під дверима подарункову коробку. Ситуація видалася їм підозріло дивною, через що вони зателефонували до поліції. За кілька хвилин наряд поліції був на місці. Інспектори евакуювали персонал та відвідувачів, після чого оточили територію, - повідомляє Інформатор, посилаючись на 0629. Оглянувши саму коробку та її вміст вибухотехніки зробили висновок. Усередині не бомба, а... фалоімітатор. Хто їм підкинув такий оригінальний подарунок, члени партії Шарія не знають. Вирішили писати заяву до поліції. Один із представників партії припустив, що це могли зробити і ексоднопартійці, яких виключили. Ті у відповідь заявили, що якби вони й захотіли зробити сюрприз, то вручили б такий подарунок особисто.   Раніше ми писали про те, що у Києві мінували аеропорт Бориспіль. Вибухонебезпечних речовин у приміщенні не виявили. Також писали, що у Львові «мінували» чотири торгові центри – співробітники спецслужб евакуювали близько 1,5 тисяч відвідувачів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Маріуполі "замінували" офіс партії Шарія. Бомбою виявився фалоімітатор

Читать на русском

Члени партії подумали, що у коробці знаходиться бомба, тому викликали на місце поліцію

Читать на русском
У Маріуполі "замінували" офіс партії Шарія. Бомбою виявився фалоімітатор

Члени партії подумали, що у коробці знаходиться бомба, тому викликали на місце поліцію

Офіс осередку партії Шарія у Маріуполі знаходиться у торговому центрі "Україна". Днями співробітники побачили під дверима подарункову коробку. Ситуація видалася їм підозріло дивною, через що вони зателефонували до поліції.

За кілька хвилин наряд поліції був на місці. Інспектори евакуювали персонал та відвідувачів, після чого оточили територію, - повідомляє Інформатор, посилаючись на 0629. Оглянувши саму коробку та її вміст вибухотехніки зробили висновок. Усередині не бомба, а... фалоімітатор.

Хто їм підкинув такий оригінальний подарунок, члени партії Шарія не знають. Вирішили писати заяву до поліції. Один із представників партії припустив, що це могли зробити і ексоднопартійці, яких виключили. Ті у відповідь заявили, що якби вони й захотіли зробити сюрприз, то вручили б такий подарунок особисто.

 

Раніше ми писали про те, що у Києві мінували аеропорт Бориспіль. Вибухонебезпечних речовин у приміщенні не виявили.

Також писали, що у Львові «мінували» чотири торгові центри – співробітники спецслужб евакуювали близько 1,5 тисяч відвідувачів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.