Головна
Шоу-біз
14:25, 23 Квітня
Информатор UA

Интро

У Маріуполі загинули дві дівчинки, дві маленькі акторки Єлизавета та Соня. Вони грали у міському театрі, який розбомбили рашисти. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передає Інформатор. Дівчата грали Люссі у спектаклі маріупольського театру в "Лев, Чаклунка, Платтяна шафа" за книгою "Хроніки Нарнії". "Який сумний символізм, враховуючи, що Хроніки Нарнії народилися в Лондонському метро під час бомбардування нацистами Британії. Ми дуже співчуваємо родичам і близьким, і ніколи не забудемо талановитих янголят. Немає і не може бути вибачення окупантам", - заявив Андрющенко. Нагадаємо, сьогодні Україна знову спробує евакуювати жінок, дітей та людей похилого віку з Маріуполя. Також біля Маріуполя знайшли ще одну братську могилу, там поховано щонайменше 1 000 убитих мешканців. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Маріуполі загинули дві дівчинки-акторки, які грали у міському театрі

Читать на русском
У Маріуполі загинули дві дівчинки-акторки, які грали у міському театрі

Співчуваємо родичам та близьким

У Маріуполі загинули дві дівчинки, дві маленькі акторки Єлизавета та Соня. Вони грали у міському театрі, який розбомбили рашисти.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, – передає Інформатор.

Дівчата грали Люссі у спектаклі маріупольського театру в "Лев, Чаклунка, Платтяна шафа" за книгою "Хроніки Нарнії".

"Який сумний символізм, враховуючи, що Хроніки Нарнії народилися в Лондонському метро під час бомбардування нацистами Британії. Ми дуже співчуваємо родичам і близьким, і ніколи не забудемо талановитих янголят. Немає і не може бути вибачення окупантам", - заявив Андрющенко.

Нагадаємо, сьогодні Україна знову спробує евакуювати жінок, дітей та людей похилого віку з Маріуполя.

Також біля Маріуполя знайшли ще одну братську могилу, там поховано щонайменше 1 000 убитих мешканців.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.