«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
3 постраждалих
25 лютого, близько 19:20, у Маріуполі снаряди влучили у будівлю школи та дванадцятиповерхового житлового будинку. У будинку виникла пожежа. Інформація надійшла від ДСНС України.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на повідомлення від МВС України.
На щастя, у школі нікого не було. Проте від попадання снаряда у житловий будинок постраждали 3 особи.
"Зробити фотодокази цієї чергової брехні про те, що ворог не стріляє по цивільних, на жаль, можливості не було. Дуже важкі умови для роботи саме на тій позиції", — пишуть у повідомленні.
Нагадаємо, на Чернігівщині ЗСУ відбили прорив російських військ. Крім того, в Сумській області ураганами обстріляли дитячий садок та укриття, є загиблі та тяжко поранені діти.
Також Інформатор писав про ситуацію в Україні прямо зараз.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.