Цього разу на екрані розгортається весілля альфонса з багатою мілфою. Головну роль несподівано виконала народна артистка України Тамара Яценко. Її поява в образі "розкішної нареченої" стала культурним шоком — акторка зламала всі очікування й додала історії театрального абсурду та чорного гумору.
Тепер можна побачити, як виглядає Драмтеатр зсередини.
У Маріуполі російські загарбники розібрали завали Драматичного театру та влаштували там екскурсію.
Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, – передає Інформатор.
«Цинізму окупантів немає меж. Після розбору завалів Драматичного театру та відкриття скверу для вільного відвідування окупанти влаштували «автопробіг волонтерів» із червоними прапорами містом. Фінальною точкою була екскурсія всередині Драмтеатру. Справжнє свято на кістках. Тепер бачимо, як виглядає Драмтеатр зсередини. Як поводяться окупанти та їхнє ставлення до горя Маріуполя.
І ще одна деталь. Більше біля Драмтеатру не можна годувати голубів. Вони теж усі зникли».
Нагадаємо, у Сімферополі рашисти влаштували виставку фотографій зі зруйнованого Маріуполя.
Також Інформатор писав, що у Маріуполі рашисти не дозволяють жителям відмовитись від евакуації до росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.