Трек “Шугар - Ягода” – весела, драйвова та трохи зухвала ода зрілим жінкам. Це історія про хлопця, який надає перевагу “достиглій ягоді” – впевненій у собі, самодостатній жінці, з якою життя стає легким і захопливим.
Хлопчик посивів
У Маріуполі російські окупанти кілька днів по черзі ґвалтували жінку на очах її 6-річного сина.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на твіт Міноборони України.
Згодом жінка померла від ран. Волосся у її маленького сина посивіло.
"Це не фільм жахів. Зґвалтування, насильство, вбивства - ось, що таке "руський мир"", - прокоментували в міністерстві.
Нагадаємо, раніше глава уряду Денис Шмигаль повідомив, що втрати України від повномасштабного вторгнення росії перевищили трильйон доларів. У цю суму входять вже завдані збитки інфраструктурі та економіці, а також майбутні втрати у наступні роки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.