“Любим і мовчим” — це пісня про двох людей, які довго залишаються “просто друзями”, але насправді мають одне до одного значно глибші почуття. Йдеться про ситуації, коли ти засинаєш і прокидаєшся не з тією людиною, з якою хочеш бути, але продовжуєш про це мовчати, бо боїшся зруйнувати дружбу.
Також на авто у всіх цивільних має бути рашистське маркування Z
У Маріуполі російські окупанти погрожують розстрілювати мирних жителів, які перебувають на вулиці без білих пов'язок.
Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрущенко, повідомляє Інформатор.
"Окупанти від "м'яких" пропозицій носити білі стрічки цивільним, як позначка "свій-чужий" перейшли до прямих погроз про відкриття вогню на ураження по кожному, хто буде знаходитись на вулиці без таких позначок. Росіяни поступово перетворюють місто на справжнє гетто для українців, одночасно використовуючи мирних громадян як приманку для виявлення вогневих точок", - написав Андрущенко.
Нагадаємо, Україна погодила гуманітарний коридор для евакуації із Маріуполя. Крім того, на Херсонщині бойовики обшукують будинки активістів та викрадають людей.
Також Інформатор писав, що в Запорізькій області на мінах окупантів підірвалися двоє людей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: Reuters, Alexander Ermochenko