Головна
Життя
16:11, 26 Травня
Информатор UA

Интро

Хаскі, на ім'я Кеті, залишилася сама в обпаленій ворожим вогнем Мар'їнці. Поліцейські врятували тварину та знайшли їй нову домівку. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну поліцію України. Собаку помітили під час роздавання гуманітарної допомоги. Того разу Кеті не поїхала з поліцейськими, а коли вони повернулися знову умостилася біля керма і більше не виходила. П'ятирічну хаскі взяли до себе батьки працівника поліції. Тепер вона має люблячу сім'ю. "Будь як Кеті - евакуюйся. Поліцейські готові врятувати кожне життя", - йдеться у повідомленні. Нагадаємо, на Донеччині з-під завалів врятували цуценя. Крім того, у Запорізькій області рятувальники винесли з палаючої квартири мопса. Також Інформатор писав, як вигулювати собаку під час війни. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Мар'їнці поліцейські врятували собаку та знайшли їй нову домівку

Читать на русском
У Мар'їнці поліцейські врятували собаку та знайшли їй нову домівку

Історія порятунку хаскі на ім'я Кеті

Хаскі, на ім'я Кеті, залишилася сама в обпаленій ворожим вогнем Мар'їнці. Поліцейські врятували тварину та знайшли їй нову домівку.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну поліцію України

Собаку помітили під час роздавання гуманітарної допомоги. Того разу Кеті не поїхала з поліцейськими, а коли вони повернулися знову — умостилася біля керма і більше не виходила. П'ятирічну хаскі взяли до себе батьки працівника поліції. Тепер вона має люблячу сім'ю.

"Будь як Кеті - евакуюйся. Поліцейські готові врятувати кожне життя", - йдеться у повідомленні. 

 

Нагадаємо, на Донеччині з-під завалів врятували цуценя. Крім того, у Запорізькій області рятувальники винесли з палаючої квартири мопса.

Також Інформатор писав, як вигулювати собаку під час війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.