Головна
Життя
Будівництво
13:02, 31 Травня
Информатор UA

Интро

Київська обласна військова-адміністрація підписала меморандум з Міністерством охорони здоров`я та Благодійним фондом Київська Школа Економіки щодо співпраці з відбудови центру первинної медико-санітарної допомоги у Макарові. Макарівський центр первинної медицини був повністю зруйнований під час російської окупації селища. Про це повідомляє у Telegram начальник ОВА Олексій Кулеба. Відновлення роботи медичних закладів на деокупованих територіях є пріоритетним, проте це необхідно робити спільними зусиллями влади та бізнесу, зазначив він. А потужне партнерство з Міністерством охорони здоров`я та Благодійним фондом Київська Школа Економіки, на його думку, дозволить не лише відновити, а й модернізувати медичні заклади Київщини, що постраждали від російської агресії. Під час бойових дій на Київщині російські загарбники пошкодили 80 медичних закладів, а два з них Макарівський центр первинної допомоги та Гурівщинську медичну амбулаторію зруйнували повністю. Нагадаємо, нещодавно заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив про відкриття правого проїзду мосту біля села Стоянка на Київщині на трасі Київ-Чоп. Повністю відновлення зруйнованого під час боїв мосту планується завершити восени.

У Макарові відбудують центр первинної медико-санітарної допомоги

Читать на русском
У Макарові відбудують центр первинної медико-санітарної допомоги

Під час бойових дій на Київщині російські загарбники пошкодили 80 медичних закладів

Київська обласна військова-адміністрація підписала меморандум з Міністерством охорони здоров`я та «Благодійним фондом «Київська Школа Економіки» щодо співпраці з відбудови центру первинної медико-санітарної допомоги у Макарові. Макарівський центр первинної медицини був повністю зруйнований під час російської окупації селища.

Про це повідомляє у Telegram начальник ОВА Олексій Кулеба.

«Відновлення роботи медичних закладів на деокупованих територіях є пріоритетним, проте це необхідно робити спільними зусиллями влади та бізнесу», — зазначив він.

А потужне партнерство з Міністерством охорони здоров`я та «Благодійним фондом «Київська Школа Економіки», на його думку, дозволить не лише відновити, а й модернізувати медичні заклади Київщини, що постраждали від російської агресії.

Під час бойових дій на Київщині російські загарбники пошкодили 80 медичних закладів, а два з них — Макарівський центр первинної допомоги та Гурівщинську медичну амбулаторію — зруйнували повністю.

Нагадаємо, нещодавно заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив про відкриття правого проїзду мосту біля села Стоянка на Київщині на трасі Київ-Чоп. Повністю відновлення зруйнованого під час боїв мосту планується завершити восени.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.