“Я знаю, як це – бути поруч з людиною і розуміти, що стосунки вже не мають майбутнього. Коли ти борешся, обманюєш себе ілюзіями, але нічого не змінюється. Я бачила подібні історії не раз і щиро хочу, щоб їх було менше”, – розповіла Diana Gloster.
У військовослужбовця залишилася дружина, з якою вони чекали на дитину
Сьогодні, 19 листопада, в гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла міста Львів відбулося прощання з українським бійцем Іваном Горошком.
Про це йдеться в матеріалі видання Дівісь.info,передає Інформатор .
Військовослужбовець 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, трагічно загинув 16 листопада під час виконання ним службових обов'язків та несення служби з охорони базового табору в районі смт Станиця Луганська. Обставини загибелі з'ясовуються.
Поховали бійця на Личаківському кладовищі. У військовослужбовця залишилася дружина, з якою вони чекали на дитину.
Нагадаємо, вчора стало відомо, що в зоні проведення ООС загинув Іван Горошко.Зараз з'ясовуються обставини загибелі та ведеться слідство.
Раніше на Станиці Луганській затримали військовослужбовця військової частини за підозрою у вбивстві свого товариша по службі.Вбивство намагалися приховати, видавши його за самогубство.