RU
Головна
Україна
Події
16:18, 19 Листопада
Информатор UA

Интро

Сьогодні, 19 листопада, в гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла міста Львів відбулося прощання з українським бійцем Іваном Горошком.Про це йдеться в матеріалі видання Дівісь.info,передає Інформатор .Військовослужбовець 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, трагічно загинув 16 листопада під час виконання ним службових обов'язків та несення служби з охорони базового табору в районі смт Станиця Луганська. Обставини загибелі з'ясовуються.Поховали бійця на Личаківському кладовищі. У військовослужбовця залишилася дружина, з якою вони чекали на дитину.Нагадаємо, вчора стало відомо, що в зоні проведення ООС загинув Іван Горошко.Зараз з'ясовуються обставини загибелі та ведеться слідство.Раніше на Станиці Луганській затримали військовослужбовця військової частини за підозрою у вбивстві свого товариша по службі.Вбивство намагалися приховати, видавши його за самогубство.

У Львові попрощалися із загиблим в зоні ООС воїном

Читать на русском
У Львові попрощалися із загиблим в зоні ООС воїном

У військовослужбовця залишилася дружина, з якою вони чекали на дитину

Сьогодні, 19 листопада, в гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла міста Львів відбулося прощання з українським бійцем Іваном Горошком.

Про це йдеться в матеріалі видання Дівісь.info,передає Інформатор .

Військовослужбовець 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, трагічно загинув 16 листопада під час виконання ним службових обов'язків та несення служби з охорони базового табору в районі смт Станиця Луганська. Обставини загибелі з'ясовуються.

Поховали бійця на Личаківському кладовищі. У військовослужбовця залишилася дружина, з якою вони чекали на дитину.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що в зоні проведення ООС загинув Іван Горошко.Зараз з'ясовуються обставини загибелі та ведеться слідство.

Раніше на Станиці Луганській затримали військовослужбовця військової частини за підозрою у вбивстві свого товариша по службі.Вбивство намагалися приховати, видавши його за самогубство.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.