Головна
Україна
Події
13:46, 27 Серпня
Информатор UA

Интро

У Львові лікарі провели одну із найскладніших операцій, щоб припинити поширення нападів епілепсії 8-річному Олежику. Для цього нейрохірурги роз’єднали півкулі головного мозку дитини. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Перше медичне об'єднання Львова. У хлопчика виявили туберозний склероз - генетичне захворювання, що вражає нервову та інші системи й супроводжується епілептичними нападами. Команда дитячих нейрохірургів спільно з епілептологами вирішили провести Олежику важку операцію - калозотомію. Саме ця операція стала початком хірургічного лікування епілепсії у дитини. "Під час операції хлопчику вдалося роз’єднати півкулі та провести повне розсічення мозолистого тіла (total callosotomy). Хірургічне лікування показало чудові результати. Ось уже три місяці Олежика зовсім не турбують судоми. Хоча раніше вони траплялися до 10 епізодів на добу. Це заважало хлопчику у повсякденному житті та значно затримувало інтелектуальний розвиток дитини", - розповідають лікарі. Зараз він приходить з батьками на профілактичні огляди, за якими лікарі відстежують стан хлопчика, щоб визначити подальшу тактику лікування та необхідність наступних етапів.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

У Львові лікарі провели складну операцію 8-річному хлопчику з епілепсією

Читать на русском

Епілепсія значно затримувала інтелектуальний розвиток дитини

Читать на русском
У Львові лікарі провели складну операцію 8-річному хлопчику з епілепсією

Епілепсія значно затримувала інтелектуальний розвиток дитини

У Львові лікарі провели одну із найскладніших операцій, щоб припинити поширення нападів епілепсії 8-річному Олежику. Для цього нейрохірурги роз’єднали півкулі головного мозку дитини.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Перше медичне об'єднання Львова.

У хлопчика виявили туберозний склероз - генетичне захворювання, що вражає нервову та інші системи й супроводжується епілептичними нападами.

Команда дитячих нейрохірургів спільно з епілептологами вирішили провести Олежику важку операцію - калозотомію. Саме ця операція стала початком хірургічного лікування епілепсії у дитини.

"Під час операції хлопчику вдалося роз’єднати півкулі та провести повне розсічення мозолистого тіла (total callosotomy). Хірургічне лікування показало чудові результати. Ось уже три місяці Олежика зовсім не турбують судоми. Хоча раніше вони траплялися до 10 епізодів на добу. Це заважало хлопчику у повсякденному житті та значно затримувало інтелектуальний розвиток дитини", - розповідають лікарі.

Зараз він приходить з батьками на профілактичні огляди, за якими лікарі відстежують стан хлопчика, щоб визначити подальшу тактику лікування та необхідність наступних етапів. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.