«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
В епоху цифровізації, коли самотність часто стає новою нормою, «ЛПЛ» дарує слухачам головний меседж: «людині потрібна людина». Це пісня про стосунки між двома, про силу дотику, обіймів, про емоційну безпеку, яку дає лише рідна людина.
Всіх вже затримали
У Львові четверо «ділків» організували виробництво наркотиків в університеті, і встигли продати наркотиків на 2,5 мільйона гривень. Організатором виявився співвласник кальян-бару, виготовляв наркотики завідувач лабораторією навчального закладу, замовлення брали з різних куточків країни.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу національної поліції .
«Через спеціально створені інтернет-магазин та телеграм-канал зловмисники збули понад чотири кілограми метадону на 2,5 мільйона гривень», - йдеться у повідомленні.
Організатором виявився 35-річний раніше судимий за контрабанду наркотиків співвласник місцевого кальян-бару. Так званої «правою рукою» лідера наркоугруповання був працівник цього ж закладу - 25-річний кандидат у майстри спорту.
Виготовляв наркотики завідувач лабораторією одного з львівських університетів, назва якого не оголошується.
«Вони залучили до злочинної діяльності завідувача лабораторією одного з львівських університетів. Використовуючи обладнання навчального закладу, він займався виготовленням метадону. Потужності лабораторії дозволяли «хіміку» виготовляти за один раз більше кілограма наркотиків», - йдеться у повідомленні.
Вони збували «товар» через спеціально створений інтернет-магазин та месенджер, а замовлення приймав та організовував подальше відправлення 21-річний працівник цього ж кальян-бару.
Наразі всіх затримали та повідомили про підозру за ч. 3 ст. 307 (вчинення кримінального злочину в складі організованої групи) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.
Нагадаємо, раніше в Києві затримали двох наркодилерів, які вирощували і продавали марихуану на території декількох областей. У чоловіків вилучили наркотиків на 15 мільйонів гривень .