"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Вона отримала поранення
На Луганщині жінка-лікар під час обстрілів отримала поранення. Вона закрила собою породіллю, у якої приймала пологи.
Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, – передає Інформатор.
«Лікарка-акушерка отримала поранення – уламками скла їй посікло спину – під час прийому пологів. Людина виконувала свій професійний обов'язок під ворожим обстрілом і, не вагаючись, закрила собою майбутню маму та її малюка», — заявив Гайдай.
У Луганській області фактично працюють два пологові стаціонари – «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» та «Лисичанська багатопрофільна лікарня». Через обстріл міст, транспортування вагітних жінок з Кремінної та прилеглих населених пунктів до цих стаціонарів стало неможливим. Тому вирішили розгорнути тимчасовий пологовий стаціонар на базі Кремінської багатопрофільної лікарні. У ньому вже народився хлопчик.
Загалом за минулий тиждень на світ з'явилося вісім нових громадян України: п'ять хлопчиків та три дівчинки.
Нагадаємо, у Харківській області під час обстрілів загинула жінка, яка закрила собою 4-річну дівчинку.
Крім того, з-під завалів драмтеатру в Маріуполі врятували 130 людей, ще понад тисячу залишаються заблокованими.
Також Інформатор писав, що у Миколаївській області вирви від російських снарядів глибиною з будинок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.