Головна
Шоу-біз
Музика
12:40, 8 Травня
Информатор UA

Интро

У Луганській області без електроенергії залишаються 38 населених пунктів 25 повністю та 13 частково. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передає Інформатор. За дві доби світло повернули 35 553 споживачам у 5 селищах. Кількість знеструмлених абонентів скоротилася з 128 273 до 92 720. З газопостачанням залишаються шість населених пунктів три повністю та три частково. Обмежено водопостачання у Сєвєродонецьку. В інших населених пунктах відсутня централізована подача води. За добу рятувальники розвезли 41 тонну води. Нагадаємо, окупанти завдали авіаудару зі школи в Білогорівці, загинули 60 людей. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Луганській області без світла залишаються 38 населених пунктів

Читать на русском
У Луганській області без світла залишаються 38 населених пунктів

З газом залишаються шість населених пунктів

У Луганській області без електроенергії залишаються 38 населених пунктів – 25 повністю та 13 частково.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, – передає Інформатор.

За дві доби світло повернули 35 553 споживачам у 5 селищах. Кількість знеструмлених абонентів скоротилася з 128 273 до 92 720.

З газопостачанням залишаються шість населених пунктів – три повністю та три частково.

Обмежено водопостачання у Сєвєродонецьку. В інших населених пунктах відсутня централізована подача води. За добу рятувальники розвезли 41 тонну води.

Нагадаємо, окупанти завдали авіаудару зі школи в Білогорівці,  загинули 60 людей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.