Головна
Україна
Події
11:14, 27 Квітня
Информатор UA

Интро

У Луцьку заберуть радянську символіку на меморіалі Вічної Слави. Роботи проведуть до 1 травня. Про це повідомив мер міста Ігор Поліщук, повідомляє Інформатор. На початку квітня мер Луцька дав доручення демонтувати з меморіалу Вічної Слави відповідну символіку та змінити дату початку Другої світової війни. "Почали демонтаж радянської символіки на меморіалі Вічної Слави", заявив Поліщук. Він уточнив, що після демонтажних робіт весь благоустрій відновлять у найкоротший термін. "Монтаж цифр 1939 року замість 1941 зроблять до 1 травня", - сказав Поліщук. Нагадаємо, у Мукачеві демонтували пам'ятник радянському танку. Крім того, у Празі перейменують вулицю перед посольством РФ на Героїв України, а один із мостів на честь українського військового. Також Інформаторписав, що в Івано-Франківську перейменували 25 вулиць. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Луцьку на меморіалі Вічної Слави приберуть радянську символіку та змінять дату початку війни

Читать на русском
У Луцьку на меморіалі Вічної Слави приберуть радянську символіку та змінять дату початку війни

На меморіалі змінять цифри

У Луцьку заберуть радянську символіку на меморіалі Вічної Слави. Роботи проведуть до 1 травня.

Про це повідомив мер міста Ігор Поліщук, повідомляє Інформатор.

На початку квітня мер Луцька дав доручення демонтувати з меморіалу Вічної Слави відповідну символіку та змінити дату початку Другої світової війни.

"Почали демонтаж радянської символіки на меморіалі Вічної Слави", —заявив Поліщук.

Він уточнив, що після демонтажних робіт весь благоустрій відновлять у найкоротший термін.

"Монтаж цифр 1939 року замість 1941 зроблять до 1 травня", - сказав Поліщук.

Нагадаємо, у Мукачеві демонтували пам'ятник радянському танку. Крім того, у Празі перейменують вулицю перед посольством РФ на Героїв України, а один із мостів — на честь українського військового.

Також Інформатор писав, що в Івано-Франківську перейменували 25 вулиць.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.