Головна
Світ
14:38, 21 Березня
Информатор UA

Интро

В Лондоне на благотворительном аукционе продают картину уличного художника Бэнкси CND Soldiers. Средства, вырученные от продажи передадут киевскому «Охмадету», специалисты которого оказывают помощь раненым детям. У Лондоні на благодійному аукціоні продають картину вуличного художника Бенксі CND Soldiers. Кошти, отримані від продажу, передадуть київському «Охмадету», фахівці якого надають допомогу пораненим дітям. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр МОЗ України.  Завершиться аукціон 27 березня, торги стартують від 20 тисяч фунтів стерлінгів (близько 770 тисяч гривень).  «Неймовірно щедрий клієнт запропонував нам можливість продати своїх завжди актуальних CND Soldiers Бенксі, при цьому 100% виручки піде до дитячої лікарні «Охматдит» у Києві. Усі гроші, отримані від переможця торгів, будуть відправлені до лікарні. Ми також пожертвуємо всю нашу комісію на цю справу, і тому картину буде продано з комісією 0% як для покупця, так і для продавця», - йдеться на сайті аукціону. Нагадаємо, що Україна отримає 300 мільйонів євро допомоги від ЄС. Крім того, в Естонії на концерті на підтримку України зібрали 700 тисяч євро. Також Інформатор писав, що Спілберг із дружиною пожертвували 1 мільйон доларів Україні.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

У Лондоні на аукціоні продають картину художника Бенксі, щоб допомогти пораненим дітям з України

Читать на русском

Картину виставили на аукціон анонімно

Читать на русском
У Лондоні на аукціоні продають картину художника Бенксі, щоб допомогти пораненим дітям з України

Картину виставили на аукціон анонімно

В Лондоне на благотворительном аукционе продают картину уличного художника Бэнкси CND Soldiers. Средства, вырученные от продажи передадут киевскому «Охмадету», специалисты которого оказывают помощь раненым детям.

У Лондоні на благодійному аукціоні продають картину вуличного художника Бенксі CND Soldiers. Кошти, отримані від продажу, передадуть київському «Охмадету», фахівці якого надають допомогу пораненим дітям.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр МОЗ України

Завершиться аукціон 27 березня, торги стартують від 20 тисяч фунтів стерлінгів (близько 770 тисяч гривень). 

«Неймовірно щедрий клієнт запропонував нам можливість продати своїх завжди актуальних CND Soldiers Бенксі, при цьому 100% виручки піде до дитячої лікарні «Охматдит» у Києві. Усі гроші, отримані від переможця торгів, будуть відправлені до лікарні. Ми також пожертвуємо всю нашу комісію на цю справу, і тому картину буде продано з комісією 0% як для покупця, так і для продавця», - йдеться на сайті аукціону.

Нагадаємо, що Україна отримає 300 мільйонів євро допомоги від ЄС. Крім того, в Естонії на концерті на підтримку України зібрали 700 тисяч євро.

Також Інформатор писав, що Спілберг із дружиною пожертвували 1 мільйон доларів Україні

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.