"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Сатурація пацієнта перед операцією була неприпустимо низька, про що знав лікар
У 2019 році в одній з лікарень Києва чоловікові зробили операцію на шлунку. Він не вижив - про підозру повідомили лікареві-анестезіологу, якого звинувачують у службовій недбалості.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Київської міської прокуратури
Пацієнт у 2019 році звернувся до Київської обласної лікарні, де вирішили зробити йому операцію на шлунку.
Перед початком операції та загальної анестезії чоловіка оглянули та з'ясували, що у нього сатурація на рівні 84% за норми 95-100%. Йому не можна було вводити наркоз.
Рівень насичення киснем у крові людини нижчий за 80% вважається загрозливим для функціонування її мозку та серця.
Це не збентежило лікаря-анестезіолога. Він розпочав проведення анестезіологічного забезпечення, порушивши рекомендації для пацієнтів у такому стані.
Пацієнт задихнувся, в нього зупинилося серце. За висновком експертизи між смертю пацієнта та наявними дефектами у наданні лікарем-анестезіологом медичної допомоги є прямий зв'язок.
Лікареві повідомили про підозру у неналежному виконанні медичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для хворого, тобто у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 140 КК України.
Раніше Інформатор повідомляв, що у Рівному виправдали лікаря-хірурга з вини якого померла 5-річна дитина.
Також ми писали, що в Україні за службову недбалість, що стала причиною смерті, планують запровадити покарання до 10 років в'язниці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .