RU
Головна
Україна
Події
18:21, 13 Квітня
Информатор UA

Интро

У квартирі генерального директора Національного комплексу "Експоцентр України" Євгена Мишкіна проходить обшук. Про це він повідомив у Facebook.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Мишкіна в соцмережі. "У мене в квартирі обшук, Діанка і малюки в шоці. Офіс ВДНГ і павільйони обшукують поліція і СБУ. Телефоном користуватися мені заборонили", - написав Мишкін.Він висловив здивування тим, що силовики, на його думку, діють "в такий агресивній формі". І підкреслив, що є відкритим для всіх перевіряючих органів, а звітність ВДНГ публікується на сайті комплексу."На будь-який запит державних служб, ми готові надавати документи та пояснення", - додав Мишкін.Він також нагадав, що на минулому тижні ВДНГ закрив багаторічний податковий борг перед державою."Але, мабуть, мої спроби відстояти цілісність території і зробити ВДНГ прикладом успішного відродження і трансформації державної інституції в Україні комусь не дають спокою", - припустив гендиректор виставкового комплексу.Євген Мишкін висловив припущення, що "багатьом буде набагато простіше" замінити його на цій посаді з метою впровадити на це місце корумпованого чиновника."Тому прямо зараз в офісі ВДНГ, павільйонах і у мене вдома люди в формі вилучають документи і заарештовують обладнання", - резюмував він.Раніше Інформатор повідомляв, що в Миколаївській мерії проходять обшуки.Також повідомлялося, СБУ влаштувала обшуки на Галицькій митниці.

У квартирі гендиректора ВДНГ і самому експоцентрі проходять обшуки

Читать на русском
У квартирі гендиректора ВДНГ і самому експоцентрі проходять обшуки

За словами гендиректора ВДНГ, йому на час обшуку заборонили користуватися телефоном

У квартирі генерального директора Національного комплексу "Експоцентр України" Євгена Мишкіна проходить обшук. Про це він повідомив у Facebook.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Мишкіна в соцмережі.

"У мене в квартирі обшук, Діанка і малюки в шоці. Офіс ВДНГ і павільйони обшукують поліція і СБУ. Телефоном користуватися мені заборонили", - написав Мишкін.

Він висловив здивування тим, що силовики, на його думку, діють "в такий агресивній формі". І підкреслив, що є відкритим для всіх перевіряючих органів, а звітність ВДНГ публікується на сайті комплексу.

"На будь-який запит державних служб, ми готові надавати документи та пояснення", - додав Мишкін.

Він також нагадав, що на минулому тижні ВДНГ закрив багаторічний податковий борг перед державою.

"Але, мабуть, мої спроби відстояти цілісність території і зробити ВДНГ прикладом успішного відродження і трансформації державної інституції в Україні комусь не дають спокою", - припустив гендиректор виставкового комплексу.

Євген Мишкін висловив припущення, що "багатьом буде набагато простіше" замінити його на цій посаді з метою впровадити на це місце корумпованого чиновника.

"Тому прямо зараз в офісі ВДНГ, павільйонах і у мене вдома люди в формі вилучають документи і заарештовують обладнання", - резюмував він.

Раніше Інформатор повідомляв, що в Миколаївській мерії проходять обшуки.

Також повідомлялося, СБУ влаштувала обшуки на Галицькій митниці.

Снимок.PNG

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.