У російському Курську повідомляють про ураження району теплоелектроцентралі. Місцеві пабліки пишуть про пожежу на підстанції та перебої з електроенергією, водою й опаленням, тоді як Міноборони РФ заявляє про збиті БПЛА
У російському Курську 19 свчня зафіксували вибухи в районі теплоелектроцентралі. За повідомленнями місцевих пабліків і російських медіа, після атаки безпілотників загорілася підстанція. Це спричинило відключення електроенергії, проблеми з водопостачанням та опаленням у місті.
Російські ЗМІ та телеграм-канали пишуть, що "приліт" стався саме по інфраструктурному об’єкту, пов’язаному з ТЕЦ. Очевидці повідомляють про пожежу та роботу екстрених служб. Водночас Міністерство оборони РФ традиційно заявило про "успішну роботу ППО" і повідомило, що над Курською областю нібито було збито три безпілотники.
Офіційного підтвердження масштабів пошкоджень або причин пожежі російська влада наразі не надала. Проте місцеві жителі скаржаться на перебої зі світлом і теплопостачанням.

Атака на Курськ відбулася на тлі серії нічних вибухів у різних регіонах Росії. У ніч на 6 січня про дрони та вибухи повідомляли мешканці Липецької області, Башкортостану, Твері та Пензи. У низці міст фіксували пожежі, спалахи в небі та активність екстрених служб.
Раніше, в ніч на 11 грудня 2025 року, після дронової атаки горіла Дорогобузька ТЕЦ у Смоленській області. Про це повідомляв керівник Центру протидії дезінформації РНБО Андрій Коваленко. За його словами, ця ТЕЦ забезпечує роботу хімічного комбінату "Дорогобуж", який виробляє аміак, нітрати та азотні добрива - базові компоненти для виготовлення вибухових речовин, зокрема для потреб оборонної промисловості РФ.