“Любим і мовчим” — це пісня про двох людей, які довго залишаються “просто друзями”, але насправді мають одне до одного значно глибші почуття. Йдеться про ситуації, коли ти засинаєш і прокидаєшся не з тією людиною, з якою хочеш бути, але продовжуєш про це мовчати, бо боїшся зруйнувати дружбу.
Рятувальники гасять вогонь на загальній площі 1000 кв.м.
У Кривому Розі у понеділок, 4 серпня, сталася масштабна пожежа. Загорілася пекарня. Відомо про трьох загиблих.
Про це повідомили в ДСНС. Зазначається, що виникла пожежа в одноповерховій виробничій будівлі у Покровському районі міста.
Наразі триває гасіння пожежі на загальній площі 1000 кв.м. Місцеві ЗМІ пишуть, що пожежа спалахнула у приватній пекарні, яка постачає продукцію у супермаркети, сімейні пекарні та булочні. Попередньо, займання сталося під час зварювальних робіт.

"Працюють понад 30 рятувальників та 12 одиниць техніки ДСНС", - йдеться в повідомленні.
Внаслідок загоряння загинули три людини. За даними ЗМІ, серед жертв - двоє чоловіків та жінка.

У Львові 4 серпня сталася масштабна пожежа в готелі "Власта". Причини та обставини займання встановлюють правоохоронці. Шістьох гостей доставили до лікарні.
Також 4 серпня росіяни атакували Одесу та область ударними безпілотниками. Через удари виникло багато пожеж, найбільше постраждав радіоринок - полум’я знищило десятки павільйонів з електронікою та технікою.